Uluslararası Nörobilim ve Eğitim Konferansı-ICONNE 2021

KONGRE TARİHİ
10 Haziran - 13 Haziran 2021

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.2021.iconne.net
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri 10-13 Haziran 2021 tarihlerinde İstanbul'da yapılacak Uluslararası Nörobilim ve Eğitim (International Conference on Neuroscience and Education) konferansına davet etmek istiyoruz. Konferans Uluslararası Eğitim ve Bilim Araştırmaları Derneği (International Society for Research in Education and Science) tarafından organize edilmektedir.

Uluslararası Nörobilim ve Eğitim (International Conference on Neuroscience and Education) konferansı yıllık olarak düzenli şekilde düzenlenmektedir. IConNE, Gaziantep Üniversitesi, Istek Okulları, ISRES, Brainfit, Obeca, She-Ra Academy tarafından desteklenmektedir.

Hakem süreci sonrasında İngilizce olarak gönderilen ve yayınlanmaya uygun görülen bütün makaleler The Eurasia Proceedings of Educational & Social Sciences (http://dergipark.gov.tr/epess), The Eurasia Proceedings of Science, Technology, Engineering & Mathematics (https://dergipark.org.tr/tr/pub/epstem), ve Journal of Education in Science, Environment and Health (www.jeseh.net) dergilerinde yayınlanacaktır.

Konferansın amacı akademisyenleri, öğretmenleri, sağlık çalışanlarını, yüksek lisans ve doktora öğrencilerini, yöneticileri bir araya getirmek ve uluslararası bir ortamda nörobilim ve eğitim hakkında teorik ve deneysel çalışmaların sonuçlarını tartışmaktır. Sunumlardaki değerli katkılarınız bilimsel komite ve oturum başkanları tarafından değerlendirilecek ve uygun bulunan sunumlar dergi, kitap bölümü ya da tam metin olarak yayınlanacaktır.

Konferansta aynı zamanda çevrimiçi (online) sunum seçeneğine de mevcuttur. Online sunum seçeneğini tercih eden katılımcıları kayıt sırasında konferans sayfasında virtual seçeneğini seçmelidir.

Meslektaşlarımızla uzmanlık ve deneyimlerimizi paylaşacağımız pozitif bir atmosfer oluşturmaktan mutluluk duymaktayız.

Saygılarımızla,

Konferans Organizasyon Komitesi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin