İstanbul Üniversitesi 10. Kadın Doğum Günleri

KONGRE TARİHİ
02 Aralık - 05 Aralık 2021

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Radisson Blu Şişli Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.istanbulkadindogum2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşımız,

Türkiye’nin en köklü ve öncü üniversitesi olan İstanbul Üniversitesinin iki tıp fakültesi, İstanbul Tıp Fakültesi ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, kuruluşlarından günümüze kadar ülkemiz ve yurtdışında büyük başarılar gösteren değerli bilim insanları yetiştirmiş ve tıp alanında her zaman öncü olmuş bilim yuvalarıdır. Bu yıl yapılan bir düzenleme ile bölünen üniversitemizden iki büyük üniversite doğmuştur. Yönetim olarak ayrılmasına rağmen İstanbul ve Cerrahpaşa Tıp Fakültelerinin daha da anlamlanan bilimsel kardeşliği gittikçe artan bir şekilde devam etmektedir. Bu bağlamda Kadın Hastalıkları ve Doğum konusunda 2011 yılından bugüne gelenekselleşmeye başlamış “İstanbul Üniversitesi Kadın Doğum Günleri”nin onuncusu, kökenleri aynı olan iki tıp fakültesinin ortak etkinliği olarak 2-5 Aralık 2021 tarihleri arasında Radisson Blu Şişli Hotel İstanbul'da gerçekleşecektir.

Kongrelerimize olan ilgi ve katılımda her yıl artış görmemiz bizi mutlu etmekte ve daha iyisini yapmak için çalışma gücümüzü arttırmaktadır. Bu nedenle siz değerli meslektaşlarımıza, bilimsel katılımlarınız ve bilgi alışverişleriniz için sonsuz teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz

Toplantı formatı, her zaman olduğu gibi kongre öncesi kurslar ve son gelişmelerin tartışıldığı planlı oturumlar şeklinde olacaktır. Bu yıl yenilik olarak “genç akademisyenler oturumu” ve “video sunum oturumu - video maratonu” planlamaktayız. Amacımız genç akademisyen arkadaşlarımızı araştırmaları ile bilimsel oturumlarımızda etkin bir şekilde görmektir. Diğer taraftan video oturumunda ise, önemli ve özelliği olan cerrahi girişimlerin görsel video sunumları ve konu üzerinde tartışmalar yapılacaktır. Bu oturumda kısa süreler ile çok sayıda yoğun bir video maratonu planlamaktayız. Özellikle yan dal uzmanlık eğitimi alan meslektaşlarımızın bu panellere ilgilerinin yüksek olacağını düşünmekteyiz.

Tabii ki her yaptığımız güzel işte büyük payı olan ebe ve hemşire arkadaşlarımız her zaman olduğu gibi bu yıl da bizimle birlikte olacaklardır. Bu meslekle ilgili çok değerli öğretim üyesi arkadaşlarımızın konularında yapmış oldukları sunumlar, çalışmalar ve eğitimler, en az kendi meslektaşları kadar bizlerin de ilgisini çekmekte ve konularındaki bilimsel gelişmeleri merakla izlemekteyiz. Kendileri ile sadece birlikte çalışmaktan değil, aynı zamanda bilimsel etkinliklerdeki beraberliğimizden dolayı her zaman gurur duyduğumuzu burada bir kez daha belirtmek isteriz...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin