6. International Researchers Statisticians and Young Statisticians Congress

KONGRE TARİHİ
23 Haziran - 26 Haziran 2021

KONGRE ŞEHRİ
Girne, K.K.T.C.
KONGRE WEB SİTESİ
www.irsysc2021.com
DAVET
Değeri katılımcılarımız,

Bilindiği gibi Dünya Sağlık Örgütü tarafından yapılan açıklama ile COVİD-19 salgını küresel olarak kabul edilmiş ve pandemi ilan edilmiştir.

COVID-19 salgını önlemleri çerçevesinde T.C. ve KKTC Sağlık Bakanlığı ve diğer Bakanlıklar ile yüksek öğretim kurumlarının almış olduğu önlemler doğrultusunda bir çok bilimsel kongre ve toplantılar ertelenmek veya iptal edilmek zorunda kalınmıştır. COVID-19 olgularının dünyadaki ve ülkemizdeki seyri nedeniyle kongre katılımcılarının ve konuşmacılarının güvenliği ve bilimsel öneriler kongremizin ertelenme gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Bu nedenle 6th IRSYS Kongresi'nin ertelenerek 23-26 haziran 2021 tarihlerinde Girne 'de ve aynı otellerde düzenlenmesine karar verilmiştir.

Bildiri gönderimleri ve kayıtlar devam etmektedir. Elimizde olmayan nedenlerle dünyada ve ülkemizdeki olağanüstü şartlar nedeniyle siz değerli bilim camiasının bu erteleme değişikliğini anlayışla karşılayacağını ümit ediyor, 6th IRSYS Kongremizde hep birlikte olmak üzere hepinize sağlıklı günler diliyoruz.

IRSYSC2020 Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin