17. Anadolu Gastroenteroloji Günleri

KONGRE TARİHİ
10 Haziran - 12 Haziran 2021

KONGRE ŞEHRİ
Konya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
gastroenterolojikonya2021.org
DAVET
Kıymetli Meslektaşlarım;

Anadolu’nun değişik şehirlerinde gerçekleştirdiğimiz ve 10-12 Haziran 2021 tarihlerinde "17.ANADOLU GASTROENTEROLOJİ GÜNLERİ" başlıklı toplantımızda sizleri “Sevgi ve Hoşgörü” şehri olan Konya’da ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Kongremiz özlediğimiz meslektaşlarımızla yüz yüze görüşme ve bilgi paylaşımı sağlamamıza yardımcı olacak hem de Konya’yı tarihi ,kültürü ve gelenekleri ile daha yakından tanımamızı sağlayacaktır.

Gastrointestinal ve hepatobiliyer hastalıklarla ilgili bilgilerimizin hem uluslararası literatür hem de kliniklerimizin kendi tecrübeleri ışığında güncellendiği bu toplantılar, gittikçe artan katılımcıları ile gelenekselleşmiştir. Bu yıl da sizlerle birlikte konuşarak, tartışarak ve interaktif ortamlar yaratarak keyifli bir 2 gün geçireceğiz. Program başta gastroenteroloji olmak üzere iç hastalıkları, genel cerrahi, enfeksiyon hastalıkları ve aile hekimliği uzmanlarının ilgisini çekecek şekilde planlandı.

Yeni bilimsel bilgi ve uygulamaları paylaşmak ve Konya kültürünü tanımak için sizleri; tarihin derinliklerinde birçok medeniyete beşiklik etmiş, geçmişin mirasını ve kültürel birikimini bugünle birleştirmiş, dünyanın “Mevlana” şehri olarak tanıdığı; Konya şehrine Hz Mevlana’nın “Gel, gel, ne olursan ol yine gel” sözüyle davet etmekten onur duyarız.

Prof. Dr. Hüseyin ATASEVEN
Necmettin Erbakan Üniversitesi,Meram Tıp Fakültesi
Gastroenteroloji Bilim Dalı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin